AnimacjaStrona głównaProduktyUsługiKontakt z namiKsięga gości
USŁUGI INFORMATYCZNE
mgr inż. Piotr Skubała
Strona główna

O firmie

Od 1992 roku prowadzę bez przerwy do dnia dzisiejszego działalność związaną z tworzeniem i serwisowaniem użytkowego oprogramowania komputerowego. Działalność rozpoczołem tworząc oprogramowanie dla firm produkcyjnych obejmujące rozliczenie produkcji oraz klakulację cenową wyrobów wraz z ich sprzedażą (wystawianie faktur, rachunków, paragonów), a następnie w efekcie końcowym kalkulację rzeczywistą sprzedaży produkowanych towarów.

Od 1996 roku współpracuję z grupą informatyków i wdrożeniowców z firmy Perseus z Warszawy będąc ich partnerem we wdrażaniu tworzonego przez nich orpogramowania oraz wprowadzając do niego własne rozwiązania w zakresie zgłaszanych potrzeb przez użytkowników, u których osobiście prowadzę wdrożenia, serwisy i nadzory nad oprogramowaniem.

Z racji mojego wykształcenia - technolog materiałów oraz studia podyplomowe z rachunkowości jak również prawie dwudziestoletnią praktykę we wdrażaniu i tworzeniu oprogramowania posiadam gruntowną wiedzę z zakresu działalności firm o różnych profilach i chciałbym się tą wiedzą podzielić i zaprosić do współpracy.


Terenem mojej działalności objete są województwa: pomorskie i zachodniopomorskie, ale z racji możliwości jakie daje współczesna informatyka poprzez zdalny dostęp jestem w stanie obsłużyć użytkowników z poza tych województw.
OPROGRAMOWANIE DLA FIRM I BIUR RACHUNKOWYCH

PerseusFK - oprogramowanie dla biur rachunkowych i firm produkcyjnych, usługowych, handlowych, budżetowych i innych do wspomagania bieżącej pracy działu księgowości.

PerseusOM - oprogramowanie magazynowe – obsługuje obroty materiałowe, zamówienia, przychody i rozchody oraz inwentaryzację. Umożliwia sprawny zapis ewidencji towarów, dostęp do informacji oraz właściwe rozliczenie ilościowo-wartościowe. Ewidencja ofert, zamówień, faktur proforma oraz faktur zaliczkowych i faktur VAT, całkowicie obsługuje sprzedaż zarówno towarów jak i usług.

OPROGRAMOWANIE DLA WSPÓLNOT

PerseusWM - oprogramowanie dla firm zarządzających nieruchomościami i wspólnot mieszkaniowych. Program zapewnia kompleksową obsługę księgowo-rozliczeniową: naliczenie opłat, księgowanie opłat z pełnym udziałem rozliczeniowym (upomnienia, odsetki) oraz automatyczne dzielenie kosztów na wspólnoty, budynek lub lokal. Powyższe dane umożliwiają pełną analizę płatności, analizę kosztów oraz wyliczenie podatków.

W związku z wprowadzeniem przez Ministerstwo Finansów nowych stawek VAT, programy firmy Perseus posiadają zmiany umożliwiające prowadzenie księgowości. Nowe wersje programów zawierają niezbędne deklaracje VAT i PIT. 

Animacja|Strona główna|Produkty|Usługi|Kontakt z nami|Księga gości